UAB „Priekabos“

Lengvųjų automobilių pagalba kelyje, sunkvežimių transportavimas, techninė pagalba. KlaipėdaSunkvežimių techninė pagalba kelyje, sunkvežimių transportavimas, Klaipėda

UAB “Priekabos“ savo veiklą pradėjo 1998 metais. Įmonės strategija: remiantis  ilgamete  darbo patirtimi techninės pagalbos srityje ir aukštos kvalifikacijos darbuotojais plėsti paslaugų spektrą, teikti techninę pagalbą kelyje operatyviai, sklandžiai ir saugiai.

    

Šiuo metu  sunkvežimiams iki 44 t (su sąstatu ir be jo) taip pat  autobusams transportuoti įmonėje yra du autovežiai. Lengviesiems automobiliams, motociklams ir statybiniai technikai transportuoti yra skirti penki autovežiai. Visa tai leidžia užsakymus atlikti operatyviai bet kuriuo paros metu Lietuvoje, ES taip pat ir Rusijoje.

 

Kadangi nelaimė kelyje gali atstikti bet kada, UAB „Priekabos“ pasiruošusi jums padėti visą parą, bet kurią metų dieną telefonu +370 699 99939.

 

Visa įmonės veikla yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.

 

Tiems, kas nori patys nusivežti savo transporto priemonę ar krovinį iki 500 kg, nuomojame specializuotas.priekabas lengviesiems automobiliams, motociklams ir keturačiams vežti, priekabas kroviniams gabenti.